...

Regały metalowe do sklepu

Regały metalowe do sklepu – praktyczne i solidne

Jedną z rzeczy, o których musisz pomyśleć, prowadząc jakiekolwiek przedsiębiorstwo, jest odpowiednie wyposażenie. Bez tego ani rusz – zwłaszcza jeśli jesteśmy właścicielami hurtowni, magazynu czy innego miejsca, w którym konieczne jest przechowywanie różnego rodzaju przedmiotów. Dlatego też na naszej stronie udostępniamy praktyczne regały metalowe do sklepu. Są one bardzo wytrzymałe, solidne, a zarazem wygodne w użytku. O ich licznych zaletach świadczy fakt, że obecnie można je spotkać już w naprawdę wielu firmach w całej Polsce – dlatego zachęcamy Cię, abyś Ty również w nie zainwestował!

Dopasuj regały metalowe do własnych potrzeb

Co charakteryzuje nasze regały metalowe, w które już wkrótce możesz wyposażyć swój sklep? Przede wszystkim nasz asortyment jest na tyle szeroki, że z pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie w nim meble, które doskonale sprawdzą się akurat w jego firmie. Co więcej, nasze regały metalowe do sklepów można składać oraz modyfikować na różne sposoby, dzięki czemu dopasowanie ich do pomieszczenia, którym akurat dysponujemy, nikomu nie powinno sprawić najmniejszego problemu. Prawda, że to ogromna zaleta? Sam musisz przyznać, że tak!

Jaki regał wybrać – podpowiadamy

Regały zaczepowe szeregowe

Cechą charakterystyczną regałów zaczepowych szeregowych jest to, że stosując jeden regał podstawowy oraz kilka regałów dostawnych można tworzyć ciągi regałów – np. na długość całej ściany. Jest to opcja, dzięki której gwarantowana jest oszczędność miejsca,

Regały z półkami z płyty wiór.

Wytrzymałe półki wykonane z płyty wiórowej o grubości 16mm, niższa cena w stosunku do regałów z półkami metalowymi, uniwersalność zastosowań, wytrzymała konstrukcja wykonana z profili metalowych, szeroki wybór wymiarów regałów.

Regały z półkami metalowymi

W naszej ofercie znajdują się regały z półkami metalowymi z montażem śrubowym lub zaczepowym. Regał wykonany jest z profili stalowych ocynkowanych lub malowanych proszkowo w kolorze popielatym. Półka z płyty metalowej ma grubość 1 mm.

regały metalowe do sklepu

Sklep, któremu warto zaufać – oferujemy regały metalowe i nie tylko!

Gdzie sprawdzą się nasze regały metalowe? Mogą zostać wykorzystane jako regały do sklepu spożywczego, zarówno o małej, jak i dużej powierzchni. Oprócz tego polecamy je również do hurtowni, stacji naprawy pojazdów oraz innych miejsc, w których konieczne jest przechowywanie dużej ilości wyposażenia lub asortymentu. Dzięki swojej prostej budowie oraz solidności metalowe regały sklepowe nadają się one także do prywatnych garaży czy piwnic. Krótko mówiąc, są naprawdę praktyczne w użytku oraz uniwersalne.

Wyposażenie do sklepów i dla klientów indywidualnych

Regały metalowe – dlaczego właśnie nasze? Z co najmniej kilku powodów. Przede wszystkim są one bardzo wytrzymałe. Doskonale nadają się więc do przechowywania ciężkich przedmiotów, takich jak na przykład różne urządzenia mechaniczne. Świetnie nadadzą się jako regały do sklepu odzieżowego, ponieważ z łatwością można zmienić ich wymiary oraz stylistykę. Przy produkcji postawiono w głównej mierze na praktyczność, ale oprócz tego tym meblom nie da się również odmówić estetycznego wyglądu. Regały metalowe do sklepu świetnie będą się prezentowały w Twoim przedsiębiorstwie. Poza tym postaraliśmy się, aby koszty zakupu tego wyposażenia były naprawdę niewygórowane. Jeżeli je nabędziesz, sam się przekonasz, jak wiele ma ono zalet!

Scroll to Top