Metalowe regały magazynowe półkowe

Regały metalowe półkowe to uniwersalne meble magazynowe, które ze względu na swoją konstrukcję oraz wytrzymałość, wybierane są często do profesjonalnych zastosowań. Regały półkowe znajdują zastosowanie w magazynach, hurtowniach, archiwach oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba bezpiecznego magazynowania towarów. Charakteryzują się solidnym wykonaniem, bogatym wyborem nośności półek, a także ich szerokości i głębokości. Łatwość montażu oraz możliwość ustawienia regałów bez mocowania do ściany to kolejne z cech, dzięki którym właściciele magazynów, hurtowni czy warsztatów często decydują się na inwestycję w metalowe regały półkowe. Jako producent z wieloletnim doświadczeniem, gwarantujemy jakość oraz funkcjonalność naszych produktów – tym wyróżniają się nasze regały z metalowymi półkami. Co więcej, ich ceny są niezwykle atrakcyjne.

Nasze regały magazynowe półkowe są zgodne z Polską Normą PN-88/M-78320 i PN-88/M-78321, która potwierdza ich obciążalność. Oznacza to, że półki magazynowe są niezwykle wytrzymałe, a przy tym stabilne – nawet przy maksymalnym obciążeniu składowanymi towarami. Zalety, jakimi wyróżnia się proponowany przez nas regał półkowy metalowy to nie tylko konkurencyjna cena, ale również:

  • szybki i łatwy montaż, szczególnie w modelach zaczepowych np. C150, S100m, M100
  • wytrzymałe półki wykonane z metalu,
  • konstrukcja wykonana z profili metalowych,
  • możliwość zabudowy szeregowej,
  • uniwersalność zastosowań (archiwum, sklep, warsztat, hurtownia, magazyn),
  • szeroki wybór rozmiarów regałów metalowych,
  • obciążenie półki od 70 kg do 330 kg,
  • obciążenia konstrukcji od 500 do 1200 kg.

Regały półkowe magazynowe – jaka jest ich budowa?

W naszej ofercie dostępne są regały z metalowymi półkami z montażem śrubowym lub zaczepowym. Półki magazynowe mają grubość 1 mm. Regał półkowy metalowy wykonany został z profili stalowych ocynkowanych lub malowanych proszkowo w kolorze popielatym. Skręcany jest on śrubami (model MS100) i posiada półki samonośne przykręcane do nóg wkrętami 6×12 mm.

Regały o konstrukcji zaczepowej (M100) budujemy za pomocą łączenia nóg regału z samonośnymi półkami – bez użycia śrub czy innych narzędzi na zaczepy. Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie może opcjonalnie posiadać półki magazynowe wyposażone w zastawki boczne oraz tylne, które zapobiegają wypadaniu dokumentów lub drobnych przedmiotów. Wszystkie regały półkowe magazynowe są wyposażone dodatkowo w stopki pod nogi, wykonane z tworzywa lub metalu, które zabezpieczają posadzkę przed uszkodzeniem. Regał metalowy z półkami doskonale spełnia swoje funkcje – jest stabilny i bezpieczny przy codziennej pracy. Jednocześnie proponowane przez nas regały półkowe cechuje wysoka estetyka, dlatego doskonale wpasują się one w wystrój każdego pomieszczenia.

Regały z metalowymi półkami – cena, która pozytywnie zaskakuje

Oferowane przez nas magazynowe regały metalowe z półkami, znajdują zastosowanie w magazynach oraz archiwach, ponieważ nadają się idealnie do przechowywania dokumentów. Jednym z proponowanych przez nas modeli jest wolnostojący regał półkowy M100, dostępny w wysokości od 100 do 250 cm, szerokości 750, 920, 1000, 1180 mm oraz głębokości od 315 do 800 mm. Możliwa jest w nim regulacja wysokości półek co 25 mm, a dopuszczalne obciążenia to od 100 do 200 kg na każdą półkę oraz od 500 do 1200 kg na cały regał.

Z kolei regał półkowy zaczepowy C150 posiada wysokość od 2000 do 4500 mm i nośność półki do 330 kg, a całej konstrukcji – nawet do 2400 kg. Gwarantujemy nie tylko solidne i wytrzymałe regały metalowe z półkami, ale również bezproblemową dostawę dla naszych Klientów nie tylko na terenie Polski. Wybierając oferowane przez nas funkcjonalne i estetyczne regały półkowe z metalu, można kompleksowo wyposażyć powierzchnię magazynu, a także każdą przestrzeń przeznaczoną do magazynowania.