Regały magazynowe z metalowymi półkami | Awiz Poznań

Regały magazynowe z metalowymi półkami - najlepsze ceny - producent Awiz Poznań

Metalowe regały magazynowe półkowe – producent Awiz Poznań

Regały metalowe półkowe to uniwersalne produkty, które ze względu na swoją konstrukcję oraz wytrzymałość wybierane są bardzo często do profesjonalnych zastosowań. Charakteryzują się solidnym wykonaniem, bogatym wyborem wysokości półek oraz ich szerokości i głębokości. Łatwość montażu oraz możliwość ustawienia regałów bez mocowania do ściany to kolejne z cech, dzięki którym właściciele magazynów, hurtowni czy warsztatów często decydują się właśnie na inwestycję w ich zakup. Jako znany producent z siedzibą w mieście Poznań gwarantujemy jakość oraz funkcjonalność – właśnie tym wyróżniają się nasze regały z metalowymi półkami. Co więcej, ich ceny są niezwykle korzystne!

Nasze regały magazynowe półkowe są zgodne z Polską Normą PN-88/M-78320 i PN-88/M-78321, która potwierdza ich obciążalność. Zalety, jakimi wyróżnia się regał półkowy metalowy to nie tylko konkurencyjna cena, ale również:

  • szybki i łatwy montaż, szczególnie w modelach zaczepowych M100, C150, S100m,
  • wytrzymałe półki wykonane z metalu,
  • konstrukcja wykonana z profili metalowych,
  • możliwość zabudowy szeregowej,
  • uniwersalność zastosowań (archiwum, sklep, warsztat, hurtownia, magazyn),
  • szeroki wybór rozmiarów,
  • obciążenie półki od 70 kg do 330 kg,
  • obciążenia konstrukcji od 500 kg do 1200 kg.

Regały półkowe magazynowe – jaka jest ich budowa?

W naszej ofercie znajdują się regały z metalowymi półkami z montażem śrubowym lub zaczepowym. Półka ma grubość 1 mm. Mebel wykonany został z profili stalowych ocynkowanych lub malowanych proszkowo w kolorze popielatym. Skręcany jest on śrubami (model MS100) posiada półki samonośne przykręcane do nóg śrubami 6×12 mm.

Regały o konstrukcji zaczepowej (M100) budujemy za pomocą łączenia nóg regału z samonośnymi półkami – bez wkrętów czy innych narzędzi na zaczepy. Każdy produkt znajdujący się w naszej ofercie może opcjonalnie posiadać zastawki boczne oraz tylne, które zapobiegają wypadaniu dokumentów lub drobnych przedmiotów. Wszystkie są wyposażone dodatkowo w stopki z tworzywa lub metalowe pod nogi, co zabezpiecza posadzkę przed uszkodzeniem.

Regały z metalowymi półkami – cena, która pozytywnie zaskakuje

Dostępne u nas magazynowe regały metalowe z półkami mają zastosowanie w magazynach oraz archiwach, ponieważ nadają się idealnie do przechowywania dokumentów. Wolnostojący regał M100 dostępny jest w wysokości od 100 do 250 cm, szerokości 750, 920, 1000, 1180 mm oraz głębokości od 315 do 800 mm. Możliwa jest w nim regulacja wysokości półek co 25 mm, a dopuszczalne obciążenia to od 100 do 200 kg na każdą z nich oraz od 500 do 1200 kg na cały mebel. Regał zaczepowy C150 posiada wysokość od 2000 do 4500 mm i nośność półki do 330 kg, a całej konstrukcji – nawet do 2400 kg. Jako doświadczony producent gwarantujemy nie tylko solidne i wytrzymałe produkty, ale również bezproblemową dostawę dla naszych klientów w mieście Poznań i nie tylko.