Metalowe regały magazynowe modułowe - skręcane

Skręcane regały metalowe – popularny wybór

Regały magazynowe skręcane należą do bardzo uniwersalnych mebli. Gdzie mogą się one przydać? Lista takich miejsc jest długa! Regały skręcane doskonale sprawdzą się nie tylko w sklepach, hurtowniach. Spełnią idealnie swoją rolę także w domowej piwnicy i garażu, a nawet w urzędach czy archiwach. Słowem, regał magazynowy skręcany nada się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przechowywania dużych i ciężkich lub po prostu ważnych przedmiotów, a także gdzie istotne jest, aby zapewnić im dogodne warunki i zabezpieczyć je przed uszkodzeniem. Regały skręcane doskonale sprawdzą się też do estetycznego i wygodnego magazynowania kartonów, pudeł, walizek czy skrzynek. Jesteśmy przekonani, że jeśli postawisz na proponowany tu produkt, nie będziesz tego żałował.

Uniwersalność regałów metalowych skręcanych

Każdy oferowany przez nas regał magazynowy skręcany wyróżnia przede wszystkim ich precyzyjne wykonanie. Dopasowane do siebie elementy ułatwiają samodzielny montaż. Każdy wykonany regał skręcany charakteryzuje się długotrwałą funkcjonalnością przy odpowiedniej eksploatacji. Należy zwracać uwagę na podany w dokumentacji udźwig półek oraz metalowej konstrukcji. Jeżeli nie zostanie on przekroczony, regał magazynowy skręcany będzie służył przez bardzo długi czas. Ponadto jest on też niezwykle wytrzymały. Regał skręcany posiada półki samonośne z płyty metalowej mające nośność od 80 do 100 kg w zależności od grubości. Jego prosty wygląd nie ingeruje w wystrój pomieszczeń, dlatego można stosować go w archiwach i garażach, ale również biurach i urzędach. Polecamy metalowe regały magazynowe skręcane każdemu, kto szuka sposobu na lepszą organizację przestrzeni użytkowej. Z ich pomocą dokumentacje, segregatory i foldery znajdą swoje miejsce. Gwarantujemy, że każdy nasz regał skręcany sprosta oczekiwaniom wymagającego Klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą!

 

Regały metalowe modułowe – regały magazynowe składane, które pozwolą Ci na indywidualną kompozycję

Składane regały metalowe są dostępne w wersji do samodzielnego montażu. Dzięki temu, że oferujemy je w częściach, transport konstrukcji jest dużo łatwiejszy. Ponadto, regał magazynowy skręcany będzie mniej problematyczny do ustawienia w wybranym miejscu, gdy zostanie zmontowany już w konkretnym pomieszczeniu. Klienci, którzy z jakichś przyczyn nie chcą się podejmować samodzielnego złożenia mebla, mogą skorzystać z naszej pomocy. Nasi pracownicy osobiście zamontują regały magazynowe skręcane, podczas gdy klientowi pozostanie jedynie cieszyć się nowym meblem i zaplanować, które rzeczy w pierwszej kolejności trafią na półki. Warto zaznaczyć, że regał jest zgodny z Polską Normą PN-88/M-78320, co oznacza, że spełnia kryteria najwyższej jakości i jest sprawdzonym produktem.

Chcesz kupić do swojej firmy regały magazynowe metalowe skręcane? Doskonale trafiłeś!

Dostępne tu skręcane modułowe regały metalowe mają jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę – ich właściciel może je na różne sposoby modyfikować. Możliwe jest zmniejszenie lub zwiększenie wysokości czy szerokości mebla poprzez dokładanie i usuwanie poszczególnych elementów. Dzięki temu możesz idealnie dopasować regał skręcany do swoich potrzeb, a także do wymiarów pomieszczenia, w którym planujesz go umieścić. Gdy na przykład Twój asortyment przestanie się mieścić na półkach, po prostu dołożysz kolejny moduł – i już. Prawda, że to niesamowicie wygodne?