Metalowe regały magazynowe modułowe - skręcane

Skręcane regały metalowe – popularny wybór

W branżach takich jak przemysł czy logistyka niezbędne są wielofunkcyjne i praktyczne rozwiązania. Jednym z nich są regały magazynowe skręcane, które należą do bardzo uniwersalnych mebli. Ta cecha sprawia, że są chętnie kupowane Gdzie może przydać się regał skręcany? Lista takich miejsc jest długa! Regały skręcane doskonale sprawdzą się nie tylko w sklepach czy hurtowniach. Spełnią idealnie swoją rolę także w domowej piwnicy i garażu, a nawet w urzędach czy archiwach. Słowem, regał magazynowy skręcany nada się wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przechowywania dużych, ciężkich lub po prostu ważnych przedmiotów. Zapewni im dogodne warunki i zabezpieczy je przed uszkodzeniem. Regały skręcane doskonale sprawdzą się też do estetycznego i wygodnego magazynowania kartonów, pudeł, walizek czy skrzynek. Szerokie półki zapewnią użytkownikowi możliwość magazynowania takich artykułów. Regał metalowy skręcany jest stabilny i łatwy do czyszczenia, dlatego będzie idealny również do przechowywania rzeczy w piwnicy. Regał skręcany będzie najlepszym wyborem do tego typu pomieszczeń o podwyższonej wilgotności z uwagi na wysoką odporność na korozję. Jesteśmy przekonani, że jeśli postawisz na proponowany przez nas produkt, nie będziesz tego żałować.

 

Uniwersalność regałów metalowych skręcanych

Dbamy o to, aby produkty dostępne w naszym asortymencie cechowały się wysoką jakością. Każdy oferowany przez nas regał magazynowy skręcany wyróżnia przede wszystkim precyzyjne wykonanie. Dopasowane do siebie elementy ułatwiają samodzielny montaż. Regał skręcany charakteryzuje się długotrwałą funkcjonalnością przy odpowiedniej eksploatacji. Należy zwracać uwagę na podany w dokumentacji udźwig półek oraz metalowej konstrukcji. Jeżeli nie zostanie on przekroczony, regał magazynowy skręcany będzie służył przez bardzo długi czas. Ponadto jest on też niezwykle wytrzymały. Regał skręcany posiada półki samonośne z płyty metalowej mające nośność od 80 do 100 kg w zależności od grubości. Jego prosty wygląd nie ingeruje w wystrój pomieszczeń, dlatego można stosować go w archiwach i garażach, ale również biurach i urzędach. Dzięki właściwości dotyczących udźwigu, regały magazynowe skręcane sprawdzą się nawet do ciężkich przedmiotów. Warsztaty samochodowe zatem również mogą mieć z nich pożytek. Polecamy metalowe regały magazynowe skręcane każdemu, kto szuka sposobu na lepszą organizację przestrzeni użytkowej. Z ich pomocą dokumentacje, segregatory i foldery znajdą swoje miejsce. Gwarantujemy, że każdy nasz regał skręcany sprosta oczekiwaniom wymagającego Klienta. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Regały metalowe modułowe – regały magazynowe składane, które pozwolą Ci na indywidualną kompozycję

Składane regały metalowe są dostępne w wersji do samodzielnego montażu. Samodzielne przygotowanie regałów skręcanych nie należy do trudnych zadań. Dzięki temu, że oferujemy je w częściach, transport konstrukcji jest dużo łatwiejszy. Ponadto regał magazynowy skręcany będzie mniej problematyczny do ustawienia w wybranym miejscu, gdy zostanie zmontowany już w konkretnym pomieszczeniu. Klienci, którzy z jakichś przyczyn nie chcą się podejmować samodzielnego złożenia mebla, mogą skorzystać z naszej pomocy. Nasi pracownicy osobiście zamontują regały magazynowe skręcane, podczas gdy klientowi pozostanie jedynie cieszyć się nowym meblem. Musi wtedy także zaplanować, które rzeczy w pierwszej kolejności trafią na półki. Warto zaznaczyć, że nasz regał metalowy skręcany jest zgodny z Polską Normą PN-88/M-78320. To oznacza, że spełnia kryteria najwyższej jakości i jest sprawdzonym produktem.

Chcesz kupić do swojej firmy regały magazynowe metalowe skręcane? Doskonale trafiłeś!

Dostępne tu skręcane modułowe regały metalowe mają jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę. Regały skręcane można z łatwością modyfikować na różne sposoby. Możliwe jest zmniejszenie lub zwiększenie wysokości czy szerokości mebla poprzez dokładanie i usuwanie poszczególnych elementów. Dzięki temu możesz idealnie dopasować regał skręcany do swoich potrzeb. Sprawdzi się dla konkretnych wymiarów pomieszczenia, w którym planujesz go umieścić. Regał magazynowy skręcany znajdzie swoje miejsce nawet tam, gdzie powierzchnia jest ograniczona. Dużo łatwiej go dopasować. Gdy na przykład Twój asortyment przestanie się mieścić na półkach, po prostu dołożysz kolejny moduł lub regał metalowy skręcany – i już. Prawda, że to niesamowicie wygodne? Regały skręcane są dodatkowo bardzo proste w montażu. Nie potrzeba do tego specjalnej wiedzy technicznej, wystarczą podstawowe narzędzia. Ponadto regał skręcany jest w stanie znieść duży udźwig. To szczególnie ważne w przestrzeniach magazynowych. Regały magazynowe skręcane cechują się uniwersalnością i możliwością wielu zastosowań. Z łatwością można je dostosować do swoich potrzeb i wykorzystać m.in. w garażu, warsztacie, spiżarni, sklepie, biurze czy fabryce.

Regały metalowe modułowe – regały magazynowe składane, które pozwolą Ci na indywidualną kompozycję

Składane regały metalowe są dostępne w wersji do samodzielnego montażu. Dzięki temu, że oferujemy je w częściach, transport konstrukcji jest dużo łatwiejszy. Ponadto regał magazynowy skręcany będzie mniej problematyczny do ustawienia w wybranym miejscu, gdy zostanie zmontowany już w konkretnym pomieszczeniu. Klienci, którzy z jakichś przyczyn nie chcą się podejmować samodzielnego złożenia mebla, mogą skorzystać z naszej pomocy. Nasi pracownicy osobiście zamontują regały magazynowe skręcane, podczas gdy klientowi pozostanie jedynie cieszyć się nowym meblem i zaplanować, które rzeczy w pierwszej kolejności trafią na półki. Warto zaznaczyć, że nasz regał metalowy skręcany jest zgodny z Polską Normą PN-88/M-78320. To oznacza, że spełnia kryteria najwyższej jakości i jest sprawdzonym produktem.

Chcesz kupić do swojej firmy regały magazynowe metalowe skręcane? Doskonale trafiłeś!

Dostępne tu skręcane modułowe regały metalowe mają jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę. Regały skręcane można z łatwością modyfikować na różne sposoby. Możliwe jest zmniejszenie lub zwiększenie wysokości czy szerokości mebla poprzez dokładanie i usuwanie poszczególnych elementów. Dzięki temu możesz idealnie dopasować regał skręcany do swoich potrzeb. Sprawdzi się dla konkretnych wymiarów pomieszczenia, w którym planujesz go umieścić. Gdy na przykład Twój asortyment przestanie się mieścić na półkach, po prostu dołożysz kolejny moduł lub regał metalowy skręcany – i już. Prawda, że to niesamowicie wygodne? Regały skręcane są dodatkowo bardzo proste w montażu. Nie potrzeba do tego specjalnej wiedzy technicznej, wystarczą podstawowe narzędzia. Ponadto regał skręcany jest w stanie znieść duży udźwig. To szczególnie ważne w przestrzeniach magazynowych. Regały magazynowe skręcane cechują się uniwersalnością i możliwością wielu zastosowań. Z łatwością można je dostosować do swoich potrzeb i wykorzystać m.in. w garażu, warsztacie, spiżarni, sklepie, biurze czy fabryce.