Regały magazynowe metalowe

Każdy magazyn wymaga odpowiednich mebli do przechowywania, które zagwarantują zarówno prawidłowy sposób składowania towaru, jak i bezpieczeństwo pracowników. Najlepszym rozwiązaniem jest wybór solidnych metalowych regałów magazynowych, które znaleźć można w naszym bogatym asortymencie.

Regał magazynowy metalowy to niezwykle funkcjonalny produkt, którego celem jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, właściwa organizacja pracy oraz bezpieczne przechowywanie produktów. Jako producent solidnych regałów metalowych zapewniamy Państwu możliwość swobodnego dopasowania wymiarów do prawie każdej przestrzeni. Szczegółowa specyfikacja oferowanych przez nas metalowych regałów magazynowych zamieszczona jest na stronie z opisem konkretnego produktu. W opisie każdego regału określane są najważniejsze parametry – wymiary, maksymalną nośność oraz sposób montażu i zastosowanie.

Co ważne, nasz bogaty asortyment pozwala wybrać taki rodzaj regałów metalowych, które będą najlepiej dostosowane do charakteru przechowywanych produktów. W naszej ofercie znajdują się zarówno regały magazynowe metalowe dedykowane do dużych magazynów i hurtowni, jak i mniejsze, kompaktowe pasujące do mniejszych magazynów, archiwów i prywatnych garazy i piwnic.

Z nami kompleksowo wyposażysz każdą przestrzeń, przeznaczoną do przechowywania produktów. Wybierając nasze solidne regały do magazynu, stworzą Państwo przestrzeń do magazynowania, które wpasują się w indywidualne potrzeby i charakter danej branży.

Regały magazynowe – cena

Jedną z naszych propozycji są regały do magazynu w wersji zaczepowej – taki rodzaj konstrukcji jest szybki i łatwy w montażu. W naszym asortymencie znaleźć można również solidną, trwałą konstrukcję śrubową. Nasze regały magazynowe cechuje nie tylko wysoka jakość, ale również bardzo atrakcyjna cena. Cena regałów metalowych zależy od ich rodzaju i szczegółowej specyfikacji, dlatego każdy może znaleźć model dla siebie – niezależnie od budżetu, jaki przeznaczony jest na wyposażenie magazynu.

Każdy z prezentowanych regałów magazynowych może być wykorzystany jako regał wolnostojący, jednak konstrukcja wybranych modeli pozwala również na zabudowę szeregową, przez co możliwe jest dostawianie kolejnych segmentów do podstawowego regału magazynowego. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne cenowo, ponieważ regały dostawne są dostępne w niższych cenach niż regał podstawowy. Szczegółowe ceny wszystkich oferowanych regałów magazynowych, zamieszczone są w zakładkach Cennik na kartach z opisem każdego produktu.

Nasza oferta regałów magazynowych

Producent regałów magazynowych

W naszej ofercie znajdą Państwo regały magazynowe z atestem, o solidnej, mocnej konstrukcji, dzięki której możliwe staje się przechowywanie nawet ciężkich i dużych gabarytowo produktów. Co więcej, wytrzymałe, wykonane z płyt metalowych lub wiórowych półki, są odporne na wgniecenia czy pęknięcia, a solidne metalowe nogi zapewniają odpowiednią stabilność całej konstrukcji. Jako producent regałów metalowych wiemy, jak ważne jest zachowanie odpowiednich norm i bezpieczeństwa. Dlatego każdy proponowany przez nas model jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu, ponieważ spełnia wymagania określone w przepisach BHP i Polskich Normach. Nasze regały metalowe odznaczają się wysokim standardem wykonania, dzięki czemu zapewnią Państwu długą i bezawaryjną eksploatację.

Regały metalowe na wymiar

Regały magazynowe znajdują szerokie zastosowanie – idealnie sprawdzają się do składowania wszelkiego rodzaju towarów paczkowanych oraz tych przechowywanych luzem. Dlatego też bywają niezastąpione w każdej branży. Nasze produkty odznaczają się zastosowaniem wysokiej jakości, trwałych materiałów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w zarówno w magazynach jak również w archiwach, pomieszczeniach biurowych, a także piwnicach i garażach.

Oferujemy nie tylko regały magazynowe na wymiar, ale także zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem przestrzeni magazynowych, obejmujących pomiary, a także fachowy montaż. Z naszymi usługami docieramy do klientów z całego kraju – zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą solidnych regałów magazynowych. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najwyższej jakości produkty.