Regały magazynowe metalowe | producent Awiz Poznań

Regały magazynowe metalowe z atestem - producent Awiz Poznań

Solidne, wytrzymałe regały magazynowe o szerokim zastosowaniu

Regał magazynowy to niezwykle funkcjonalny produkt, którego celem jest odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, właściwa organizacja pracy oraz bezpieczne przechowywanie produktów. Jako producent wytrzymałych, wysoce wydajnych mebli zapewniamy Państwu możliwość swobodnego dopasowania wymiarów do wnętrza, do którego dany model ma zostać przeznaczony. Każdy nasz produkt posiada szczegółową specyfikację, która określa jego najważniejsze parametry – wymiary, maksymalną nośność oraz sposób montażu i zastosowanie. W naszej ofercie znajdują się zarówno duże modele dedykowane do obszernych, przestronnych wnętrz magazynów i hurtowni, jak również mniejsze, kompaktowe warianty pasujące do prywatnych pomieszczeń, biur bądź niewielkich bibliotek.  

Regały magazynowe z atestem to solidna, mocna konstrukcja, dzięki której możliwe staje się przechowywanie nawet dużych gabarytowo, ciężkich produktów. Mocne, wykonane z płyt metalowych lub wiórowych, półki są odporne na wgniecenia czy pęknięcia, a trwałe metalowe nóżki zapewniają odpowiednią stabilność całej konstrukcji. Każdy nasz model spełnia wszelkie wymagania określone w przepisach bhp – jest w pełni bezpieczny w użytkowaniu. Nasze produkty odznaczają się wysokim standardem wykonania, dzięki czemu zapewnią Państwu długą i bezproblemową eksploatację.

Nasza oferta regałów magazynowych

 

Jaki regał wybrać - podpowiadamy

Regały do magazynu – najlepsza jakość i gwarancja długiej używalności

Regały do magazynu mogą występować w wersji zaczepowej – taki rodzaj konstrukcji jest szybki i łatwy w montażu, a także jako solidna, trwała konstrukcja śrubowa. Każdy z prezentowanych produktów może być wykorzystany jako mebel wolnostojący, struktura wybranych modeli pozwala na zabudowę szeregową, przez co możliwe jest dostawianie kolejnych segmentów do podstawowego regału magazynowego. Jest to rozwiązanie szczególnie korzystne cenowo, ponieważ regały dostawne są zawsze tańsze od wariantu modeli podstawowych.

Regały magazynowe znajdują szerokie zastosowanie, świetnie sprawdzają się do składowania wszelkiego rodzaju towarów paczkowanych oraz przechowywanych luzem. Jako producent tych niezwykle praktycznych, wysoce wydajnych mebli gwarantujemy ich niezawodność. Nasze modele odznaczają się zastosowaniem wysokiej jakości, trwałych materiałów, dzięki czemu świetnie sprawdzają się one w szkołach, urzędach, firmach, bankach, uczelniach, a także prywatnych wnętrzach. Obsługujemy nie tylko Poznań - zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Zapewniamy bardzo dobre ceny oraz najwyższej jakości asortyment z atestem!

Regały - głębokość 50 cmRegały - głębokość 60 cm
Regały - szerokość 100 cmRegały - szerokość 120 cmRegały - szerokość 140 cm
Regały - wysokość 200 cmRegały - wysokość 250 cmRegały - wysokość 300 cm
Regały - 200 kgRegały - 500 kg
Regały - 5 półekRegały - 6 półek