O firmie

Witamy Państwa na naszej stronie firmowej. Jesteśmy dostawcą profesjonalnych regałów metalowych do uniwersalnych zastosowań. Początek działalności naszej firmy to rok 1990. W branży metalowej działamy od 2008 roku i w tym czasie dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszyscy nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszych produktów. Jeżeli szukają Państwo sprawdzonych, solidnych, trwałych oraz korzystnych cenowo regałów magazynowych – serdecznie zapraszamy do naszej firmy.
Jakość naszych produktów doceniona została przez liczne grono Klientów w całym kraju. Realizujemy zamówienia zarówno od firm, urzędów, szkół, uczelni, banków, instytucji państwowych oraz od osób indywidualnych. Proponowane przez nas regały wyróżniają się uniwersalnością oraz wytrzymałością. Wykorzystywane są między innymi jako regały magazynowe, archiwalne, sklepowe oraz do użytku domowego. Wierzymy, że w naszej ofercie odnajdą Państwo produkty, które będą dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i wymagań.
Służymy również swoją pomocą w projektowaniu magazynów różnego typu. Chętnie podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.
Nasze regały magazynowe można zamówić zarówno poprzez stronę internetową, telefonicznie oraz osobiście w Poznaniu. Wybrane produkty zostaną wysłane do Państwa kurierem.
Dla Klientów z okolic Poznania zapewniamy dowóz i montaż zakupionych u nas regałów.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą i do zakupu naszych regałów. Ponieważ bardzo cenimy sobie zdanie naszych klientów, dlatego zachęcamy Państwa do przesyłania swoich opinii odnoszących się do jakości oferowanych przez nas produktów, jak również czekamy na wszelkie sugestie dotyczące obsługi klienta.

Pozdrawiamy,

Zespół AWIZ.