Metalowe regały magazynowe zaczepowe - szeregowe | Awiz

Metalowe regały magazynowe zaczepowe - szeregowe

Regał magazynowy zaczepowy – spełnia wszystkie normy

Nasze regały metalowe zaczepowe posiadają niezwykle istotną zaletę: stosując jeden podstawowy oraz kilka dostawnych można tworzyć ich ciągi – na przykład na długość całej ściany. Jest to opcja, dzięki której gwarantowana jest oszczędność miejsca, ponieważ meble maksymalnie wykorzystują przestrzeń. Jednocześnie, regał zaczepowy szeregowy stanowi tańszy odpowiednik wobec innych typów metod przechowywania – właściciel hurtowni, sklepu czy magazynu oszczędza, ponieważ są one tańsze od podobnych mebli wolnostojących.

Wszystkie regały magazynowe znajdujące się w naszej ofercie są zgodne z Polską Normą PN-88/M-78321 i nie wymagają kotwienia do ścian lub podłoża, jeżeli wysokość mebla nie jest większa niż czterokrotność jego głębokości.
Inne ich zalety to:

  • szybki montaż oraz demontaż dzięki konstrukcji zaczepowej,
  • niższa cena zakupu i montażu w stosunku od podobnych mebli wolnostojących,
  • lekka, ale wytrzymała konstrukcja,
  • szeroki wybór wymiarów,
  • obciążenia konstrukcji od 500 kg do 2000 kg – w zależności od modelu.
  • obciążenie półek od 100 do 500kg

Regały metalowe zaczepowe – jaka jest ich budowa?

Regały zaczepowe łączymy w szeregi na zasadzie łączenia podstawowego mebla z jednym lub kilkoma dostawnymi. Segment dostawny opiera się jednym bokiem na regale poprzedzającym i posiada z nim wspólne nogi oraz poprzeczki pod półki. Regały szeregowe mają konstrukcję zaczepową, tzn. że przy ich montażu nie stosuje się wkrętów ani śrub. Montaż polega na wykorzystaniu specjalnych mocowań, które łączą nogi regału z poprzeczkami pod półki, co zapewnia także szybki demontaż oraz możliwość wygodnej rekonfiguracji. W naszej ofercie znajdują się konstrukcje wykonane z profili stalowych, lakierowanych farbą proszkową w kolorach czarnym, popielatym lub niebieskim oraz ocynkowane.

Regały metalowe zaczepowe mogą być wyposażone w półki wiórowe S100 , G220, A500 lub metalowe C150. Półki z płyty wiórowej mają grubość 16 mm, półki z płyty metalowej – 1 mm. Meble dostępne są w wielu wymiarach, dzięki czemu można je dopasować do wielkości przechowywanych produktów oraz wymiarów pomieszczeń magazynowych. Przykładowo, dostępna jest wysokość od 100 cm do 400cm, szerokość od 100 do 190 cm, głębokość od 30 do 100 cm. Każdy z mebli posiada możliwość regulacji położenia półek – w zależności od modelu co 25, 51 lub 67 mm.