Metalowe regały archiwizacyjne

 

Solidne, wytrzymałe i bezpieczne regały to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca, w którym zachodzi konieczność przechowywania i magazynowania dokumentów. W ofercie firmy Awiz Poznań znajdziecie Państwo kompaktowe regały do archiwizacji dokumentów. Wiemy, jak ważne są wysokie standardy w zakresie przechowywania dokumentacji, dlatego proponowane przez nas meble stanowią właściwe miejsce do gromadzenia wszelkich materiałów tego typu. Wybierając nowoczesne regały, można także w prosty sposób poprawić organizację codziennej pracy. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, doskonale wpasują się w jego przestrzeń. Szafy archiwizacyjne mogą być ze sobą łączone. Pozwala to na tworzenie stabilnych szeregów, które sprawdzą się w wielkopowierzchniowych magazynach.

Regały archiwalne – wygoda i organizacja pracy

Profesjonalne regały o konstrukcji zabezpieczającej obszerne zbiory dokumentów są dostosowane pod względem gabarytowym i funkcjonalnym do wszelkiego typu dokumentacji. Metalowe, solidne półki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, a także szybki i wygodny dostęp do archiwizowanych materiałów. Solidne szafy archiwizacyjne znajdują swoje zastosowanie w magazynach, urzędach, biurach i gabinetach. Są skutecznym sposobem na zachowanie porządku w dokumentacji, co może wpłynąć na wygodę, ale również wydajność pracy. Regał archiwalny to wybór uniwersalny, który dopasowuje się do wielkości pomieszczenia. Klient może sam wybrać zarówno wielkość półek, jak i wysokość konstrukcji metalowej.

Regały na dokumenty do archiwum

Oferowane przez nas regały archiwalne dostępne są w różnorodnych rozmiarach oraz atrakcyjnych cenach – u nas mogą Państwo zamówić regały archiwizacyjne, indywidualnie dopasowane do miejsca, w którym znajdą zastosowanie. Precyzyjne wykonanie oraz wytrzymała konstrukcja, a także półki wykonane z odpornych na wgniecenia płyt metalowych lub płyt wiórowych sprawiają, że nasze meble są wykorzystywane do archiwizowania dokumentów w małych, zakładowych archiwach, jak również w obszernych archiwach firm, banków, instytucji państwowych i innych placówkach. Wybierając produkowane przez nas regały do archiwum, można skutecznie i optymalnie zagospodarować posiadaną przestrzeń. W zależności od tego, w jakim celu będzie użytkowana konstrukcja, należy wybrać jej inne parametry. Regał archiwizacyjny musi być dopasowany do wielkości pomieszczenia oraz wagi przedmiotów, które się na nim znajdą. Polecamy wybieranie produktów o większym udźwigu, aby móc korzystać z nich jak najdłużej.

 

 

Regały archiwalne na dokumenty biurowe

Nasza oferta regałów do archiwum

 

Regały do archiwum zakładowego – atrakcyjny cennik

Dostępne w naszym asortymencie regały do archiwum zakładowego mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Swoją konstrukcją i zastosowaniem przypominają równie popularne szafy archiwizacyjne. Meble odznaczają się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem, które ułatwia pracę przy gromadzeniu i bieżącym korzystaniu z materiałów. Proponujemy modele różniące się sposobem składania – w naszym asortymencie znajdują się produkty o konstrukcji śrubowej oraz zaczepowej, które mogą funkcjonować zarówno jako mebel wolnostojący, jak i w układzie szeregowym. Wszystkie dostępne w naszej ofercie regały archiwizacyjne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego można mieć pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Jednocześnie cechują się atrakcyjną ceną, dzięki czemu każdy może wybrać rozwiązanie, które wpisze się nie tylko w potrzeby archiwizacyjne, ale też budżet organizacji.

 

Solidne regały do archiwum

Nasze metalowe regały archiwalne wykonujemy w różnych wariantach – konstrukcja regału może być ocynkowana lub malowana proszkowo na kolor jasny popiel. Ich surowy minimalistyczny wygląd doskonale wpisze się w aranżację dowolnego wnętrza. Każdy regał do archiwizacji dokumentów może posiadać praktyczne, boczne i tylne ograniczniki, czyli zastawki, które zapobiegają wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. W celu usprawnienia organizacji pracy, nogi mebli zostały wyposażone w poprawiające stabilność stopki. Dzięki tym rozwiązaniom komfort korzystania z dokumentacji i organizacja pracy ulega usprawnieniu.

Decydując się na naszą ofertę, można nie tylko zyskać estetyczne wyposażenie, ale też niezwykle funkcjonalne meble do przechowywania dokumentów. Kompaktowe regały archiwizacyjne wyróżniają się najwyższą jakością, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Regały od firmy Awiz z Poznania to gwarancja korzystnej inwestycji!