Metalowe regały archiwizacyjne

 

Solidne, wytrzymałe i bezpieczne regały to niezbędny element wyposażenia każdego miejsca, w którym zachodzi konieczność przechowywania i magazynowania dokumentów. W ofercie firmy Awiz Poznań znajdziecie Państwo kompaktowe regały do archiwizacji dokumentów. Niezależnie od wielkości pomieszczenia, doskonale wpasują się w jego przestrzeń. Szafy archiwizacyjne mogą być ze sobą łączone. Pozwala to na tworzenie stabilnych szeregów, które sprawdzą się w wielkopowierzchniowych magazynach. Proponujemy wysokiej jakości wyposażenie archiwum w postaci regałów, półek oraz szaf. Nasi konsultanci pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań organizacyjnych.

Regały archiwalne – wygoda i organizacja pracy

Profesjonalne regały o konstrukcji zabezpieczającej obszerne zbiory dokumentów są dostosowane pod względem gabarytowym i funkcjonalnym do wszelkiego typu dokumentacji. Metalowe, solidne półki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność, a także szybki i wygodny dostęp do archiwizowanych materiałów. Nasze produkty sprawdzają się doskonale jako wyposażenie archiwum zakładowego. Oferujemy rozwiązania do małych oraz dużych pomieszczeń. Poza regałami posiadamy w ofercie również szafy do archiwum, w których można przechowywać przedmioty wymagające lepszego zabezpieczenia. Konstrukcja zabezpieczy dokumenty oraz teczki przed wilgocią czy kurzem.

Regały na dokumenty do archiwum

Oferowane przez nas regały archiwalne dostępne są w różnorodnych rozmiarach oraz atrakcyjnych cenach. Precyzyjne wykonanie oraz wytrzymała konstrukcja, a także półki wykonane z odpornych na wgniecenia płyt metalowych lub płyt wiórowych sprawiają, że nasze meble są wykorzystywane do archiwizowania dokumentów w małych, zakładowych archiwach, jak również w obszernych magazynach firm, banków, instytucji państwowych. Wybierając produkowane przez nas regały do archiwum, można skutecznie i optymalnie zagospodarować posiadaną przestrzeń. Regał archiwizacyjny musi być dopasowany do wielkości pomieszczenia oraz wagi przedmiotów, które się na nim znajdą.

 

Regały archiwalne na dokumenty biurowe

Nasza oferta regałów do archiwum

 

Regały do archiwum zakładowego – atrakcyjny cennik

Dostępne w naszym asortymencie regały do archiwum zakładowego mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Swoją konstrukcją i zastosowaniem przypominają równie popularne szafy archiwizacyjne. Meble odznaczają się przede wszystkim precyzyjnym wykonaniem, które ułatwia pracę przy gromadzeniu i bieżącym korzystaniu z materiałów. Proponujemy modele różniące się sposobem składania – w naszym asortymencie znajdują się produkty o konstrukcji śrubowej oraz zaczepowej, które mogą funkcjonować zarówno jako mebel wolnostojący, jak i w układzie szeregowym.

 

Solidne regały do archiwum

Nasze metalowe regały archiwalne wykonujemy w różnych wariantach – konstrukcja regału może być ocynkowana lub malowana proszkowo na kolor popielaty. Ich surowy minimalistyczny wygląd doskonale wpisze się w aranżację dowolnego wnętrza. Każdy regał do archiwizacji dokumentów może posiadać praktyczne, boczne i tylne ograniczniki, czyli zastawki, które zapobiegają wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. W celu usprawnienia organizacji pracy, nogi mebli zostały wyposażone w poprawiające stabilność stopki. Kompaktowe regały archiwizacyjne wyróżniają się najwyższą jakością, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Regały od firmy Awiz z Poznania to gwarancja korzystnej inwestycji!