Metalowe regały archiwalne - do archiwum zakładowego | Awiz Poznań

Metalowe regały archiwalne - do archiwum zakładowego - Awiz Poznań

 

Solidne regały do archiwum

W ofercie sklepu Awiz - Poznań znajdziecie Państwo kompaktowe regały do archiwum zakładowego, których zadaniem jest bezpieczne przechowywanie dokumentów oraz odpowiednia organizacja pracy. To profesjonalne modele, o konstrukcji zabezpieczającej obszerne zbiory dokumentów - nasze meble są dostosowane pod względem gabarytowym i funkcjonalnym do tego typu przestrzeni. Metalowe, solidne półki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność przechowywanych dokumentów, do których dostęp jest zawsze szybki i wygodny.

Regały archiwalne posiadają różnorodne kształty, rozmiary oraz ceny – u nas mogą Państwo zamówić modele, szczegółowo dopasowane do miejsca, w którym znajdą zastosowanie. Precyzyjne wykonanie oraz wytrzymała konstrukcja i półki wykonane z odpornych na wgniecenia płyt wiórowych lub metalowych sprawiają, że nasze meble są wykorzystywane do archiwizowania dokumentów w małych, zakładowych archiwach, jak również w obszernych przestrzeniach firm, banków, instytucji państwowych i innych placówkach.

Regały archiwalne na dokumenty biurowe

Nasza oferta regałów do archiwum

 Jaki regał wybrać - podpowiadamy

 

Regały do archiwum zakładowego – atrakcyjny cennik

Dostępne w naszym sklepie regały do archiwum zakładowego mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Meble odznaczają się precyzyjnym wykonaniem, które znacząco ułatwia pracę przy archiwaliach. Proponujemy modele różniące się sposobem montażu – w naszym asortymencie znajdują się produkty o konstrukcji śrubowej bądź zaczepowej, które mogą funkcjonować zarówno jako mebel wolnostojący lub w układzie szeregowym.

Nasze metalowe regały archiwalne występują w różnych wariantach kolorystycznych – są ocynkowane lub malowane proszkowo na kolor jasny popiel. Ich surowy, minimalistyczny wygląd doskonale wpisuje się w aranżację wnętrza. Każdy model posiada praktyczne, boczne i tylne ograniczniki – zastawki, które zapobiegają wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. W celu usprawnienia organizacji pracy, nogi mebli zostały wyposażone w poprawiające stabilność stopki – dzięki tym rozwiązaniom komfort korzystania z dokumentacji i organizacja pracy ulega znacznej poprawie. Nasze kompaktowe meble do archiwizacji wyróżniają się najwyższą jakością, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Sklep Awiz – Poznań to gwarancja udanych zakupów – zapraszamy do współpracy!