Metalowe regały archiwalne

 

Solidne, wytrzymałe i bezpieczne regały archiwalne to niezbędne wyposażenie każdego miejsca, w którym zachodzi konieczność przechowywania i magazynowania dokumentów. W ofercie firmy Awiz Poznań znajdziecie Państwo kompaktowe regały do archiwum zakładowego. Wiemy, jak ważne są wysokie standardy w zakresie przechowywania dokumentacji. Dlatego też proponowane przez nas regały do archiwum zapewniają bezpieczne przechowywanie materiałów archiwalnych. Wybierając nowoczesne regały, można także w prosty sposób poprawić organizację codziennej pracy.

Proponowane przez nas profesjonalne regały o konstrukcji zabezpieczającej obszerne zbiory dokumentów, są dostosowane pod względem gabarytowym i funkcjonalnym do wszelkiego typu dokumentacji. Metalowe, solidne półki zapewniają bezpieczeństwo i stabilność przechowywanych dokumentów. Jednocześnie zaletą regałów archiwalnych jest szybki i wygodny dostęp do archiwizowanych materiałów.

Regały na dokumenty do archiwum

Oferowane przez nas regały archiwalne dostępne są w różnorodnych rozmiarach oraz atrakcyjnych cenach – u nas mogą Państwo zamówić regały archiwizacyjne, indywidualnie dopasowane do miejsca, w którym znajdą zastosowanie. Precyzyjne wykonanie oraz wytrzymała konstrukcja, a także półki wykonane z odpornych na wgniecenia płyt metalowych lub płyt wiórowych sprawiają, że nasze meble są wykorzystywane do archiwizowania dokumentów w małych, zakładowych archiwach, jak również w obszernych archiwach firm, banków, instytucji państwowych i innych placówkach. Wybierając produkowane przez nas regały do archiwum, można skutecznie i optymalnie zagospodarować posiadaną przestrzeń.

Regały archiwalne na dokumenty biurowe

Nasza oferta regałów do archiwum

 

Regały do archiwum zakładowego – atrakcyjny cennik

Dostępne w naszym asortymencie regały do archiwum zakładowego mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Meble odznaczają się precyzyjnym wykonaniem, które ułatwia pracę przy archiwaliach. Proponujemy modele różniące się sposobem montażu – w naszym asortymencie znajdują się produkty o konstrukcji śrubowej oraz zaczepowej, które mogą funkcjonować zarówno jako mebel wolnostojący, jak i w układzie szeregowym.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie regały na dokumenty do archiwum, wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dlatego można mieć pewność, że jest to inwestycja na długie lata. Jednocześnie nasze regały do archiwum cechuje atrakcyjna cena, dzięki temu każdy może wybrać rozwiązanie, które wpisze się nie tylko w potrzeby archiwizacyjne, ale też budżet organizacji.

 

 

Solidne regały do archiwum

Nasze metalowe regały archiwalne wykonujemy w różnych wariantach – konstrukcja regału może być ocynkowana lub malowana proszkowo na kolor jasny popiel. Ich surowy, minimalistyczny wygląd doskonale wpisze się w aranżację dowolnego wnętrza. Każdy regał do archiwum może posiadać praktyczne, boczne i tylne ograniczniki – zastawki, które zapobiegają wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. W celu usprawnienia organizacji pracy, nogi mebli zostały wyposażone w poprawiające stabilność stopki. Dzięki tym rozwiązaniom komfort korzystania z dokumentacji i organizacja pracy ulega usprawnieniu.

Decydując się na naszą ofertę regałów archiwalnych, można nie tylko zyskać estetyczne wyposażenie, ale też niezwykle funkcjonalne meble do przechowywania dokumentów. Nasze kompaktowe regały do archiwizacji wyróżniają się najwyższą jakością, a ich cena jest bardzo atrakcyjna. Regały od firmy Awiz z Poznania to gwarancja korzystnej inwestycji!