Regały magazynowe półkowe

Regały magazynowe metalowe półkowe do sklepu i magazynu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą metalowych półkowych regałów magazynowych, które od wielu lat cieszą się uznaniem wśród Klientów z całego kraju ponieważ mają zastosowanie zarówno w dużych i małych magazynach, sklepach, biurach, ale również w gospodarstwach domowych. Produkty z naszej oferty świetnie sprawdzają się do składowania wszelkiego rodzaju towarów paczkowanych oraz przechowywanych luzem. Zdecydowana większość magazynowych regałów półkowych ma konstrukcję zaczepową, ponieważ montaż regałów zaczepowych jest szybszy i łatwiejszy niż regałów skręcanych śrubami. Jednak w naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również regały śrubowe. Każdy z prezentowanych produktów może być wykorzystany jako magazynowy regał wolnostojący, a konstrukcja wybranych modeli pozwala na zabudowę szeregową, przez co możliwe jest dostawianie kolejnych segmentów do podstawowego regału magazynowego. Jest to rozwiązanie szczególne korzystne cenowo, ponieważ regały dostawne są zawsze tańsze od podstawowych. Cenniki konkretnych produktów znajdą Państwo na stronach z opisem każdego regału.

Nasza oferta regałów magazynowych

Cennik pełen korzyści

Półki naszych regałów magazynowych wykonane są z płyty wiórowej lub metalowej, a ich maksymalne obciążenie (w zależności od typu regału) wynosi od 70 do 500 kg na półkę. Wszystkie opisywane regały półkowe są malowane proszkowo w jednym z trzech kolorów: jasny popiel RAL7035, czarny RAL9005 lub niebieski RAL5005. Oferowane przez nas metalowe regały magazynowe wyróżniają się uniwersalnością zastosowań, dużą wytrzymałością i solidną konstrukcją a ich cena w stosunku do jakości jest bardzo atrakcyjna – zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Nogi półkowych regałów magazynowych wyposażone są w stopki metalowe lub z tworzywa. Każdy oferowany regał magazynowy nie posiada ostrych krawędzi, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu. Nasze produkty spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz. U. nr 129/97 poz. 844) oraz jest zgodny z polską normą PN-78 M-78320.

Powyżej znajdą Państwo naszą ofertę regałów magazynowych wraz z cennikami. Są to produkty najchętniej kupowane przez naszych Klientów nie tylko z Poznania i z całego kraju ale również z wielu innych państw Unii Europejskiej. Oprócz prezentowanych magazynowych regałów półkowych możemy zaproponować jeszcze szereg innych rozwiązań. Służymy pomocą w doborze optymalnego dla Państwa potrzeb i oczekiwań rozwiązania. Nasze regały półkowe to solidne rozwiązanie dla wymagających – gwarantujemy 100 procent satysfakcji. Nasza firma, z siedzibą w Poznaniu oferuje zarówno pojedyncze regały, jak również wyposażenie w regały całych magazynów wraz z dowozem i montażem. Zapraszamy do kontaktu – Awiz Poznań.