Awiz Poznań
Awiz Poznań

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
601 752 396 | awizbiuro@awiz.com.pl

Regały magazynowe, metalowe i półkowe do sklepu i magazynu

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą półkowych metalowych regałów Regał magazynowy - CLIP podwójnymagazynowych, które od wielu lat cieszą się uznaniem wśród Klientów z całego kraju ponieważ mają zastosowanie zarówno w małych, jak i większych magazynach, sklepach, biurach, ale również w gospodarstwach domowych. Produkty z naszej oferty świetnie sprawdzają się do składowania wszelkiego rodzaju towarów paczkowanych oraz przechowywanych luzem. Zdecydowana większość magazynowych regałów półkowych ma konstrukcję zaczepową, ponieważ montaż regałów zaczepowych jest zdecydowanie szybszy i łatwiejszy niż tych skręcanych śrubami. Jednak w naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również regały śrubowe. Każdy z prezentowanych produktów może być wykorzystany jako magazynowy regał wolnostojący, a konstrukcja wybranych mebli pozwala na zabudowę szeregową, przez co możliwe jest dostawianie kolejnych segmentów do podstawowego regału magazynowego. Jest to rozwiązanie szczególne korzystne cenowo, ponieważ regały dostawne są zawsze tańsze od podstawowych. Cenniki konkretnych produktów znajdą Państwo na stronach z opisem każdego regału.

Nasza oferta regałów magazynowych półkowych obejmuje:

Regały zaczepowe szeregowe:

Te regały magazynowe charakteryzuje łatwość montażu oraz możliwość budowy ciągów regałów za pomocą łączenia z regałem podstawnym regałów dostawnych. Rozwiązanie to gwarantuje niższą cenę. Konstrukcja regałów wykonana jest z profili stalowych a półki z płyt metalowych lub wiórowych o grubości 16 mm zapewniając wytrzymałość od 100 do 500kg.

więcej…

Regały półkowe z półką z płyty wiórowej

Do składowania towarów niespaletyzowanych w magazynach, sklepach czy hurtowniach wykorzystuje się regały półkowe. Konstrukcja metalowa gwarantująca wytrzymałość, a także estetyczny wygląd. Półki wykonane są z płyty wiórowej o grubości 16 mm

więcej…

Regały z półką metalową:

Do przechowywania ciężkich przedmiotów stosuje się regały magazynowe metalowe, które stanowią podstawę wyposażenia magazynów oraz hurtowni. Stabilne i trwałe konstrukcje gwarantują efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni, a metalowa konstrukcja zapewniają długi czas użytkowania regałów.

więcej…

Regał magazynowy S100
SZEREGOWY Z PÓŁKĄ 100kg od 228zł+VAT

Regał magazynowy E200
zaczepowy Z PÓŁKĄ 200KG od 232zł+VAT

Regał magazynowy G220
SZEREGOWY z półką wiór.220kg od 512zł+VAT

Regał magazynowy A500
szeregowy z półką 250-500kg od 550zł+VAT

Regał magazynowy C150
szeregowy półka ocynk do 330kg

Regał magazynowy M100
Zaczepowy z półką metalową od 290zł

Regał magazynowy MS100
śrubowy z półką metalową od 290zł

Regał magazynowy WS100
Śrubowy z półką wiórową 120kg od 265zł

Cennik pełen korzyści


Półki naszych regałów magazynowych wykonane są z płyty wiórowej lub metalowej, a ich maksymalne obciążenie (w zależności od typu regału) wynosi od 70 do 500 kg na półkę. Wszystkie opisywane regały półkowe są malowane proszkowo w jednym z trzech kolorów: jasny popiel RAL7035, czarny RAL9005 lub niebieski RAL5005. Oferowane przez nas metalowe regały magazynowe wyróżniają się uniwersalnością zastosowań, dużą wytrzymałością i solidną konstrukcją a ich cena w stosunku do jakości jest bardzo atrakcyjna – zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Nogi półkowych regałów magazynowych wyposażone są w stopki metalowe lub z tworzywa. Każdy oferowany regał magazynowy nie posiada ostrych krawędzi, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu. Nasze produkty spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz. U. nr 129/97 poz. 844) oraz jest zgodny z polską normą PN-78 M-78320.

Powyżej znajdą Państwo naszą ofertę regałów magazynowych wraz z cennikami. Są to produkty najchętniej kupowane przez naszych Klientów nie tylko z Poznania i z całego kraju ale również z wielu innych państw Unii Europejskiej. Oprócz prezentowanych magazynowych regałów półkowych możemy zaproponować jeszcze szereg innych rozwiązań. Służymy pomocą w doborze optymalnego dla Państwa potrzeb i oczekiwań rozwiązania. Nasze regały półkowe to solidne rozwiązanie dla wymagających – gwarantujemy 100 procent satysfakcji. Nasza firma, z siedzibą w Poznaniu oferuje zarówno pojedyncze regały, jak również wyposażenie w regały całych magazynów wraz z dowozem i montażem.

Zapraszamy do kontaktu – Awiz Poznań.