...

Regały magazynowe - 200 kg na półkę

Regały magazynowe – z pewnością sprawdzą się i w Twojej przestrzeni

Nasze regały magazynowe z udźwigiem 200 kg na jedną półkę to produkt, który zdecydowanie możemy polecić każdemu odwiedzającemu naszą stronę internetową. Należą one do bardzo uniwersalnego wyposażenia, które sprawdza się w naprawdę wielu miejscach. Zamawiali je już od nas właściciele zarówno sklepów, jak i hurtowni czy magazynów i wszyscy ci klienci byli z otrzymanych produktów bardzo zadowoleni. Dlatego sądzimy, że z czystym sumieniem możemy je polecić również Tobie! Oferujemy dostawę na terenie całego kraju, a na życzenie (za dopłatą również montaż).

regały 200 kg

Regał magazynowy, który udźwignie ciężar do 200 kg!

Co powinieneś wiedzieć o dostępnym tu produkcie, jakim jest regał magazynowy 200 kg? Jego największym atutem jest wytrzymałość. Jest on przystosowany do przechowywania przedmiotów o dużej masie – i dlatego cechuje go o wiele większa solidność niż zwykłe domowe meble. Bez problemu można na nim umieścić na przykład narzędzia, różne urządzenia, czy też ich części – z pewnością nie będzie to miało wpływu na stan półek. Każdy model ma pewien określony maksymalny ciężar przedmiotów, jakie można ułożyć na półce – w przypadku niektórych z nich jest to aż 500 kg.

Regały magazynowe z udźwigiem 200 kg – solidne i praktyczne

Produkt ten często jest wybierany przez właścicieli sklepów jako miejsce na przechowywanie i asortymentu, a to ze względu na to, że nasze regały magazynowe są nie tylko solidne, lecz także estetyczne, dzięki czemu można na nich dogodnie ułożyć i wyeksponować różne artykuły. Ponadto niektóre nasze meble da się ze sobą łączyć i modyfikować, co pozwala każdemu przedsiębiorcy stworzyć dowolną dogodną dla niego kombinację. Jest to niesamowicie wygodne i praktyczne rozwiązanie, o czym sam się przekonasz, jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie w naszym sklepie.

Scroll to Top