Regały do archiwum

 

Bezwzględnym wymogiem dla każdego archiwum jest bezpieczne przechowywanie dokumentów bez ryzyka ich uszkodzenia. Temu zadaniu sprzyja korzystanie z archiwalnych regałów magazynowych. Są to specjalnie zaprojektowane meble dostosowane pod względem gabarytowym i funkcjonalnym do przechowywania materiałów archiwalnych.
Dzięki metalowym regałom do archiwum od firmy Awiz możliwie jest w pełni bezpieczne i stabilne archiwizowanie dokumentów, do których dostęp zawsze będzie szybki i wygodny. Prezentowane na naszej stronie regały archiwizacyjne od wielu lat cieszą się uznaniem wśród Klientów w całym kraju. Mają one zastosowanie zarówno w małych archiwach zakładowych, jak również w większych archiwach firm, banków, instytucji państwowych, szkół, sądów i innych placówkach.

Nasze metalowe regały archiwalne mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Półki regałów archiwalnych mogą bRegały archiwalneyć wykonane z płyty wiórowej lub metalowej. Meble magazynowe do archiwum mają konstrukcję zaczepową albo są skręcane śrubami. Mogą być również wykonane w dwóch wariantach – jako regały archiwalne wolnostojące lub szeregowe.

Solidność gwarantująca porządek

Obciążenie półki regałów archiwalnych wynosi od 70 do 200 kg. Wszystkie półkowe regały na dokumenty do archiwum są malowane proszkowo na kolor jasny popiel RAL7035 lub są ocynkowane. Oferowane meble do przechowywania dokumentów archiwalnych charakteryzują się solidnym i precyzyjnym wykonaniem, dużą wytrzymałością i sztywnością konstrukcji. Materiały, z których zostały wykonane cechują się wysoką jakością. Nogi magazynowych mebli półkowych wyposażone są w stopki metalowe bądź z tworzywa. Półki oferowanych regałów do archiwum mogą posiadać boczne i tylne ograniczniki- zastawki, zapobiegające wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. Dzięki tym rozwiązaniom łatwiej o utrzymanie porządku nawet w największych archiwach. Wszystkie nasze regały do archiwum są niezwykle funkcjonalne oraz nie posiadają ostrych krawędzi. Nasze produkty spełniają wymogi polskiej normy PN-78 M-78320, 78321.

Poniżej znajdą Państwo duży wybór naszych mebli do archiwum. Ponieważ nie wszystko można zawrzeć w krótkim opisie produktu – zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji, dotyczących mebli przeznaczonych dla archiwów.

Nasza oferta regałów do archiwum

 Jaki regał wybrać - podpowiadamy