Regały do archiwum

 

Prezentowane na naszej stronie regały archiwizacyjne od wielu lat cieszą się uznaniem wśród Klientów w całym kraju. Mają one zastosowanie zarówno w małych archiwach zakładowych, jak również w większych archiwach firm, banków, instytucji państwowych, szkół, sądów i innych placówkach.
Nasze metalowe regały archiwalne mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Półki regałów archiwalnych mogą być wykonane z płyty wiórowej lub metalowej. Meble magazynowe do archiwum mają konstrukcję zaczepową albo są skręcane śrubami. Mogą być również wykonane w dwóch wariantach – jako regały archiwalne wolnostojące lub szeregowe.

Solidność gwarantująca porządek

Obciążenie półki regałów archiwalnych wynosi od 70 do 200 kg. Wszystkie półkowe regały na dokumenty do archiwum są malowane proszkowo na kolor jasny popiel RAL7035 lub są ocynkowane. Oferowane meble do przechowywania dokumentów archiwalnych charakteryzują się solidnym i precyzyjnym wykonaniem, dużą wytrzymałością i sztywnością konstrukcji. Materiały, z których zostały wykonane cechują się wysoką jakością. Nogi magazynowych mebli półkowych wyposażone są w stopki metalowe bądź z tworzywa. Półki oferowanych regałów do archiwum mogą posiadać boczne i tylne ograniczniki- zastawki, zapobiegające wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. Dzięki tym rozwiązaniom łatwiej o utrzymanie porządku nawet w największych archiwach. Wszystkie nasze regały do archiwum są niezwykle funkcjonalne oraz nie posiadają ostrych krawędzi. Nasze produkty spełniają wymogi polskiej normy PN-78 M-78320, 78321.

Poniżej znajdą Państwo duży wybór naszych mebli do archiwum. Ponieważ nie wszystko można zawrzeć w krótkim opisie produktu – zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji, dotyczących mebli przeznaczonych dla archiwów.

Cennik pełen korzyści

Półki naszych regałów magazynowych wykonane są z płyty wiórowej lub metalowej, a ich maksymalne obciążenie (w zależności od typu regału) wynosi od 70 do 500 kg na półkę. Wszystkie opisywane regały półkowe są malowane proszkowo w jednym z trzech kolorów: jasny popiel RAL7035, czarny RAL9005 lub niebieski RAL5005. Oferowane przez nas metalowe regały magazynowe wyróżniają się uniwersalnością zastosowań, dużą wytrzymałością i solidną konstrukcją a ich cena w stosunku do jakości jest bardzo atrakcyjna – zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Nogi półkowych regałów magazynowych wyposażone są w stopki metalowe lub z tworzywa. Każdy oferowany regał magazynowy nie posiada ostrych krawędzi, dzięki czemu jest bezpieczny w użytkowaniu. Nasze produkty spełniają wymagania zawarte w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 26 września 1997 roku w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy. (Dz. U. nr 129/97 poz. 844) oraz jest zgodny z polską normą PN-78 M-78320.

Powyżej znajdą Państwo naszą ofertę regałów magazynowych wraz z cennikami. Są to produkty najchętniej kupowane przez naszych Klientów nie tylko z Poznania i z całego kraju ale również z wielu innych państw Unii Europejskiej. Oprócz prezentowanych magazynowych regałów półkowych możemy zaproponować jeszcze szereg innych rozwiązań. Służymy pomocą w doborze optymalnego dla Państwa potrzeb i oczekiwań rozwiązania. Nasze regały półkowe to solidne rozwiązanie dla wymagających – gwarantujemy 100 procent satysfakcji. Nasza firma, z siedzibą w Poznaniu oferuje zarówno pojedyncze regały, jak również wyposażenie w regały całych magazynów wraz z dowozem i montażem. Zapraszamy do kontaktu – Awiz Poznań.