Awiz Poznań
Awiz Poznań

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
601 752 396 | awizbiuro@awiz.com.pl

Regały do archiwum

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą półkowych regałów Regał archiwalny - CLIP biurowyarchiwalnych. Prezentowane na naszej stronie regały od wielu lat cieszą się uznaniem wśród Klientów w całym kraju. Mają one zastosowanie zarówno w małych archiwach zakładowych, jak również w większych archiwach firm, banków, instytucji państwowych, szkół, sądów i innych placówkach.
Nasze metalowe regały archiwalne mają głębokość i wysokość półek dopasowaną do wymiarów teczek, skoroszytów, segregatorów oraz kartonów na dokumentację. Półki regałów archiwalnych mogą być wykonane z płyty wiórowej lub metalowej. Meble magazynowe do archiwum mają konstrukcję zaczepową albo są skręcane śrubami. Mogą być również wykonane w dwóch wariantach – jako regały archiwalne wolnostojące lub szeregowe.

Solidność gwarantująca porządek

Obciążenie półki regałów archiwalnych wynosi od 70 do 200 kg. Wszystkie półkowe regały na dokumenty do archiwum są malowane proszkowo na kolor jasny popiel RAL7035 lub są ocynkowane. Oferowane meble do przechowywania dokumentów archiwalnych charakteryzują się solidnym i precyzyjnym wykonaniem, dużą wytrzymałością i sztywnością konstrukcji. Materiały, z których zostały wykonane cechują się wysoką jakością. Nogi magazynowych mebli półkowych wyposażone są w stopki metalowe bądź z tworzywa. Półki oferowanych regałów do archiwum mogą posiadać boczne i tylne ograniczniki- zastawki, zapobiegające wypadnięciu lub przewróceniu się dokumentacji. Dzięki tym rozwiązaniom łatwiej o utrzymanie porządku nawet w największych archiwach. Wszystkie nasze regały do archiwium są niezwykle funkcjonalne oraz nie posiadają ostrych krawędzi. Nasze produkty spełniają wymogi polskiej normy PN-78 M-78320, 78321.

Poniżej znajdą Państwo duży wybór naszych mebli do archiwum. Ponieważ nie wszystko można zawrzeć w krótkim opisie produktu – zapraszamy do kontaktu. Nasi doświadczeni specjaliści chętnie udzielą Państwu szczegółowych informacji, dotyczących mebli przeznaczonych dla archiwów.

Regał archiwalny S100
SZEREGOWY Z PÓŁKĄ 100kg od 228zł+VAT

Regał archiwalny E200
zaczepowy Z PÓŁKĄ 200KG od 232zł+VAT

Regał archiwalny C150
szeregowy półka ocynk do 330kg

Regał archiwalny M100
Zaczepowy z półką metalową od 290zł

Regał archiwalny MS100
śrubowy z półką metalową od 290zł

Regał archiwalny W100
zaczepowy z półką wiórową 120kg od 265zł

Regał archiwalny WS100
Śrubowy z półką wiórową 120kg od 265zł